Apple Macbook Bilgisayarlar ile Teknoloji Elinizin Altında Blog | Otel10.com
26.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Apple Macbook Bilgisayarlar ile Teknoloji Elinizin Altında

Apple Macbook Bilgisayarlar ile Teknoloji Elinizin Altında
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Günümüz teknoloji çağında birçok işlem teknolojik cihazlar ile yapılabilir durumdadır. Evlerde ve işyerlerinde hemen her işlemin yapılmasına olanak tanıyan bilgisayarlar dizüstü ve masaüstü kullanımına uygun olarak tasarlanır. Apple markası zengin teknik detaylara sahip birçok teknolojik cihazın üretimini yapar. Apple Macbook çeşitleri ise taşınabilir ve hafif yapıları ile teknolojinin tüm kapılarını kullanıcılara açar. Ekran boyları ve uygulama detayları farklılık gösteren Apple Macbook çeşitleri, geniş dahili hafızaya sahip olması sebebiyle birçok verinin alımında ve depolanmasında yardımcıdır. Yüksek donanımlı bilgisayarlarda yapılabilen her işlemin yapılmasını sağlarken iş amaçlı veya eğlence amaçlı kullanıma uygundur. Şık tasarıma sahip Macbook’lar ile dilerseniz en güncel oyunları oynayabilir, dilerseniz işinizle ilgili profesyonel işlemlerin takibini yapabilirsiniz. Applle Macbook fiyatları teknik detayları ile doğru orantılı olarak kullanıcılara sunulur. Apple Macbook ve Macbook Pro’nun öne çıkan özellikleri;

Apple Macbook Air

Macbook Air en ince yapılı dizüstü bilgisayarlardan biri olup Apple M1 çip ile zenginleştirilmiştir. Üstün işlemci hızı sayesinde birçok işlem yavaşlama durumu yaşanmadan aynı anda yapılabilir. 8 çekirdekli işlemci kullanılan Macbook Air, M1 destekli olması sebebiyle oyunlarda hızlı tepki veren yapıdadır. Çift bellek özelliği olan bilgisayarlarda dahili depolama kapasitesi 256 GB veya 512 GB seçilebilir. Bellek yapılandırma seçenekleri ile 2 TB’a kadar kapasite yükseltilebilir. 13 inç ekran boyu ile keyifli kullanım yapılabilir. İOS uygulamaları kullanıcıya göre ayarlanabilir ve sık kullanılan işlemler kişiselleştirilebilir.

Apple Macbook Pro

Pro serisinde bulunan bilgisayarlarda 13 inç ve 16 inç ekran seçenekleri yer alır. Yüksek hızlı işlemcisi sayesinde tepkime süreleri fazladır. 13 inç Macbook Pro modellerinde M1 veya İntel işlemci seçim yaparak kullanım yapmak mümkündür. Bilgisayarlarda 5 kat daha hızlı grafiklerin kullanılması sebebiyle yapay öğrenme seviyesi artırılmıştır. Dahili depolama kapasitelerinde seçenekler 256 GB’dan başlar ve yapılandırma ile 8 TB’a kadar yükseltilebilir. Yüksek çözünürlüğe sahip ekran üzerinde tüm işlemlerin yapılması keyiflidir ve pratiktir. 720p HD ön kamera ile net görüntülü görüşmeler yapılır. Gümüş, uzay grisi renk alternatifleri mevcuttur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ