Göğüs Pompası Tatil Hazırlıkları | Otel10.com
04.12.2020 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Göğüs Pompası

Göğüs Pompası
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Gelişen teknoloji ve gelişen endüstriyel üretim göğüs pompası gibi bir gereci üretince özellikle çalışan anneler çok rahat ettiler.

Emziren kadınlar için göğüslerde biriken sütü almaya ve belli kaplarda biriktirmeye yarayan göğüs pompası anne ile bebek arasında mecburi bir uzaklık olsa bile bebeğin anne sütünden mahrum kalmamasını sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında gögüs pompaları hem çok kullanışlı hem de neredeyse minnettarlık yaratan ürünlerdir. Çalışan anneler bu pompaları kullanarak bebeklerinin sağlıklı bir şekilde beslenerek büyüyeyeceğinden emin oldular. Bu gereç annelere sunulan bir armağan oldu.

Göğüs Pompası Modelleri

Farklı emiş seviyeleri ile çalışan göğüs pompası sadece ev içi kullanımlarına uygun değil, dış mekanlarda da USB kablosu ile şarj cihazlarına bağlanabiliyor. Yani bu gereçlerin elektrikle çalışanı da var, manuel olarak kullanılanı da. Hangisinin seçileceği anneye kalmış bir karar. Yeni modellerde özel ekranlar süt miktarını da gösteriyor. Hepsi sütün dışarı taşmasını önler formda üretilmiştir. Eğer çalışan bir anneyseniz hayatınızı çok kolaylaştıracak bu ürünü https://www.kraftbaby.com/gogus-pompasi bağlantısı yardımıyla alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ