Organik Solucan Gübresi Nasıl Satılır? Blog | Otel10.com
26.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Organik Solucan Gübresi Nasıl Satılır?

Organik Solucan Gübresi Nasıl Satılır?
Misafir Puanı
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Türkiye de solucan gübresi üretimi yapan pek çok girişimci bulunmaktadır. Üretim aşamasından sonra pazarlama aşaması ile ihtiyacı olan kişilere solucan gübresi satılmaktadır.

Ülkemizde yıllardır var olan organik solucan gübresi ile meyveler ve sebzelerin hızlı yetişmesi, hastalanmaması, dayanıklı olması ve lezzetli olması sağlanmaktadır. Solucan gübresini üretmeye karar veren girişimci kişiler üretim aşamasından sonra pazarlama aşamasına geçmektedir. Girişimciler üretim aşamasını atlattıktan sonra pazarlama aşamasında bazı sorunlar ile karşılaşabiliyor. Bunun için öncesinde bir pazar araştırması yapılmalıdır.

organik solucan gübresi satış

Organik Tarım için Solucan Gübresi Tercih Ediliyor

Etrafınızda tanıdığınız gübre kullanan kişiler var ise ilk olarak çevrenizden satışa başlayabilirsiniz. Aynı zamanda üretimden sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Organik Tarım Firmaları sitesi aracılığı ile organik tarımcıları tespit ederek iletişime geçebilirsiniz. Üretilen solucan gübreler 1.5 kg numune paketleyerek fidecilere, seracılara ve fidancılara deneme yapmaları için vererek reklamınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda olta balıkçılıkta ve kültür havuzlarında yetişen balıklara yem olarak solucan verilmektedir.

organik solucan gübresi satış

Üretim Aşamasından Sonra Pazarlama

Üretim aşamasından sonra Pazar aşamasını bu sayede aşama aşama geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda sizi ve ürünlerinizi tanıtan bir web sitesi de kurabilirsiniz. Bu sayede solucan gübresine ihtiyacı olan herkesin size ulaşması sağlanabilir. Eğer işlerinizi daha da büyütmek istiyorsanız uzman bir pazarlamacı ile satışınıza yön verebilirsiniz. Az sermaye ile başlanan bu işte oldukça ciddi paralar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda Kosgeb Hibe Destek için başvuru yaparak bir an önce solucan gübresi üretimi yapabilirsiniz. Sizde devlet destekli girişim arıyorsanız organik solucan gübresi yetiştiriciliği tam size göre. Hemen https://www.bandirma.com.tr/kirmizi-kaliforniya-solucani-gubresi/ adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ