Avşa Adası Bungalov Evleri Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Avşa Adası Bungalov Evleri Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Avşa Adası Bungalov Evleri Otelleri ve Pansiyonları

Avşa Adası Bungalov Evleri otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Avşa Adası Bungalov Evleri Hakkında

Avşa Adası Bungalov Evleri kişi başı 100 TL’den başlayan konaklama fırsatları ile Otel10.com’da sizleri bekliyor. Müstakil; ahşap veya taş evlerden oluşan bungalov tek katlı evlerde konaklamanın keyfini AVŞA Adası’nda yaşayın.
Avşa Adası Marmara denizinin incisi diyebileceğimiz güzellikte ki tatil beldelerindendir. Balıkesir/Marmara Adalar Belediyesine bağlı gözde Ada ya yaz aylarında tatilci akını olmaktadır. Tatilini pandemi, sakinlik ve tercih olarak Bungalov evlerden yana kullanmak isteyenlere Avşa Adasında Otel, Pansiyon, Apart, Kamp ve Bungalov gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Avşa Adası Pansiyon seçenekleri arasında bungalow evlerde yer almaktadır.
Avşa Adası Bungalov Evleri
– Ayanya Bungalov (Çınar Koyu)
– Butik Apart (Merkez/Değirmen Ardı Mevkii)
– Pamuk Bungalov (Yiğitler/Altınkum Mevkii)
– Avşa Bungalov Butik Otel (Mavi Koy Mevkii)
olarak hizmet vermeye devam etmektedirler. Ada ya gelecek olan tatilciler deniz yolu ile Erdek, İstanbul ve Tekirdağ’dan kalkan gemi/feribotlar ile ulaşım sağlayabilirler.