Aydın Karacasu Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Aydın Karacasu Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

İçerik bulunamadı.

Aydın Karacasu Otelleri ve Pansiyonları

Aydın Karacasu otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Aydın Karacasu Hakkında

aydin-karacasu-otelleri

Aydın Karacasu otelleri Ege’nin gizli cenneti olarak bilinir. Dandalaz Vadisi ile Karıncalıdağ’ın eteklerinde eşsiz bir tatil keyfi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Karacasu, Aydın merkeze 85 kilometre uzaklıktadır. Karacasu tatiliniz sırasında keşfedebileceğiniz doğal güzelliklerin yanı sıra Afrodisias Antik Kent’i mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Afrodisias Antik Kenti, M.Ö 1. yüzyıl sonlarına doğru inşa edilmiştir. Antik kent içinde tiyatro, stadyum, hamam, tapınak ve meclis binası bulunmaktadır. Antik Kent müzesine girişler ücretlidir. Antik kent içerisinde 1979 yılında açılan bölgeden çıkarılmış tarihi eserler sergilenmektedir.
Sırtlanini Mağarası, Karacasu’ya 14 kilometre uzaklıktadır. Mağara içerisinde seramik parçalar bulunması nedeniyle bir dönem içerisinde yaşanıldığı düşünülmektedir.
Çağlayan Tabiat Parkı, Karacasu’ya 18 kilometre uzaklıkta koruma altına alınmış bir bölgedir. Eşsiz doğa manzarasında yürüyüş düzenleyebilir, huzurla dinlenebilirsiniz. Park içerisinde yaban hayvanlar yaşamlarını sürdürmektedir. Parka girişler ücretlidir.
Görle Kanyonu, yürüyüş ve tırmanış yapabileceğiniz doğa harikası bir yerdir.

Karacasu’ya Ulaşım
Aydın’dan D-585 karayolunu kullanarak Çamdibi, Bahçeköy ve Karacasu güzergahını takip ederek Karacasu’ya ulaşabilirsiniz.