Oyun Hamuru Nedir? Tatil Hazırlıkları | Otel10.com
21.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Oyun Hamuru Nedir?

Oyun Hamuru Nedir?
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Oyun hamuru özellikle anaokulu çağındaki çocukların el becerilerini geliştirmek aynı zamanda görsel zekâlarını arttırmak için kullanılan hamur kıvamında ki oyuncaklardır.  Farklı renkleri ile birlikte hem çocukları renkleri öğrenebilmesi aynı zamanda farklı figürler oluşturarak görsel hafızasını genişlemesi için kullanılan ürünlerdir. Ebeveyin  kontörün de 1 katlı olarak kullanılmalıdır. Özellikle 0-3 yaş çocuklar için uygun olmayan oyun hamuru çeşitleri 12 farklı renk ile piyasa içerisinde farklı firmalar aracılığıyla alıcıları ile buluşturmaktadır.

Oyun Hamuru Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Hem gençlerin hem de çocukların rahatlıkla kullanabileceği oyun hamuru çeşitleri,  mevcut kurulan aparatları ile birlikte farklı renk ve desenler oluşturabilmek için  kullanılan ürünlerdir. Özel kapak kutuları sayesinde kuruma yapma. Aynı zamanda su ile temas ettirilmemelidir. Kuruyan oyun hamurları tekrar kullanılamaz yenileri ile değiştirilmelidir.  Oyun hamuru mutlaka çocuğu kendi şahsına ait olmalıdır.

Tüm Oyun hamurlarını ulaşabilmek ve buna benzer oyuncaklar ile ilgili bilgi alabilmek için https://www.hobi24.com/oyun-hamurlari internet adresimizi tıklayabilir güvenli alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ