Prima Tatil Hazırlıkları | Otel10.com
04.12.2020 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Prima

Prima
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Tek kullanımlık bebek bezleri içerisinde en çok tercih edilen marka olan Prima, milyonlarca bebeğin altlarının kuru kalmasını sağlamaktadır. Bebeklerin ciltleri oldukça hassastır. Prima sürekli olarak geliştirdiği teknolojileriyle birlikte bebeklerin hassas ciltlerine en uygun bebek bezlerini üretmektedir.  Bebeklerin altlarının daha uzun süre kuru kalması ve ciltlerinin tahriş olmaması için en iyi bebek bezini üretmeyi amaçlayan Prima bu politikasını “Bebeğiniz için daha iyisi” sözüyle sloganlaştırmıştır.

Prima Bebek Bezi Ürünleri

Prima bebek bezleri üstün hava kanalları ile bebeklerin altlarının daha kuru kalmasını sağlamaktadır. Yenidoğan (0-3 ay), Bebek(3-12 ay) ve Çocuk(12 ve üzeri) ürün guruplarıyla annelerin bir numaralı bebek bezi tercihidir Prima. Hareketli ve yerinde duramayanlar için kilot bezler tasarlayan marka böylelikle bez değiştirmekte zorlanan annelere de büyük kolaylık sağlamıştır. Bebek bezleri dışında ıslak havlu ürünleriyle de bebek cildi dostudur Prima.

Prima Premium Care

Bebeklerin altlarının daha kuru olmasını amaçlayan Prima bu maksatla Prima Premium Care ürünlerini geliştirmiştir. Akıllı bebek bezi olarak nitelenen Prima Premium Care ile anne ve bebekler güvendedir. Yeni nesil Prima ürünleri https://www.cosmetica.com.tr/prima/ sayfasında yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ