Safir Fue Saç Ekim Nedir ? Tatil Hazırlıkları | Otel10.com
28.10.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Safir Fue Saç Ekim Nedir ?

Safir Fue Saç Ekim Nedir ?
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Safir fue saç ekimi, ağrısız ve doğal görünümlü saç ekim operasyonu için tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir.

Özellikle ülkemizde erkeklerin sıklıkla karşılaştıkları sorunların başında saç dökülmesi vardır. Uzun zamandır var olan saç ekim operasyonları son yıllarda daha da iyi boyuta ulaşmış ve ağrısız, doğal görünümlü yöntemler ön plana çıkmıştır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan bu yöntemler, tarafımızca sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle doğal bir görünüm kazandırması nedeniyle tercih edilen yöntemlerin başında Fue yöntemi gelir. En modern ve en doğal saç ekim yöntemlerinden birisi olmakla birlikte sıklıkla kullandığımız yöntemlerden biridir.

Doğal Görünümlü Saç Ekim

Safir fue saç ekim en sık tercih ettiğimiz saç ekim yöntemlerinin başında gelmektedir. Özellikle doğal bir sonuç elde etmek istiyorsanız, bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Safir uçlu özel bir alet kullanılarak yapılan bu yöntem, şık ve doğal bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Genellikle lokal anestezi kullanıldığından dolayı bu işlem sırasında ağırı hissetmezsiniz. İşlem bittiğinde hiç olmamış gibi normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Uzman hekimlerimiz saç ekim işlemi yaparken saçlara doğal bir açı vermektedir. Böylece doğru açı ve yönle çok daha doğal sonuçlar elde etmekteyiz. Aynı zamanda operasyondan sonra doku iyileşmesi çok kısa bir sürede gerçekleşir. Siz de doğal görünümlü saç ekim operasyonu hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ