Küçük Oteller Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2021 | Otel10.com
22.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Küçük Oteller Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2021

küçük oteller

Küçük Oteller Otelleri ve Pansiyonları

Küçük Oteller otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.
Reklam

Küçük Oteller Hakkında

Marmara ve Ege Bölgesi’nin en iyi Küçük Otelleri uygun fiyatlı popüler küçük sahil beldeleri otelleri ve mutlaka keşfetmeniz gereken butik oteller otel10.com’da

Küçük Oteller
Küçük oteller; Uygun fiyatlı tatil arayan ve gezmeyi seven tatilcilerin yaz-kış tercih ettiği ev konforunda butik tesislerdir. Daha çok 10-50 odalı en çok 300 kişiye hitap eden ve çoğunluğu aile işletmesi olan küçük oteller genellikle az bilinen kıyı sahil kasabalarındadırlar. Küçük otellerin tatil için tercih edilmelerinin sebepleri herşey dahil otellerin kalabalığından uzak daha butik ve ilgili bir hizmet yaklaşımında misafirlerine hizmet vermeleridir.

Küçük Otellerin Özellikleri
Küçük otelleri farklı kılan özellikleri arasında ilk akla gelen tabiki de daha butik bir mimaride renkli ve farklı konseptleri ile hizmet vermeleridir. Organik sabah kahvaltıları, bulunduğu şehre has doğal ortamda yetişen şarap, pekmez, reçel, bal, zeytin, zeytinyağı ve mezeler gibi özgün tadları sofralarında sizlere sunmaları, merkezi konumda her yere yakın olmaları küçük otellere talebi arttırmaktadır. Barbekü, şömine yada yakuzi gibi şehirde özlemini duyduğunuz imkanlarda bazı butik tesislerin odalarında sunduğu imkanlar dahilindedir.

En Popüler Küçük Otellerin Bulunduğu Tatil Köyleri
Küçük oteller Körfez ile Güney Marmara ve kıyı Ege bölgesindeki tatil köylerinde hizmet vermektedirler. Marmara Körfezi’nde Balıkesir’in Edremit ilçesinde Güre, Kazdağları(İda Dağı), Ayvalık ilçesinde Akçay, Sarımsaklı, Cunda Adası, Güney Marmara’da Erdek ilçesinde Ocaklar, Narlı, Balıklı Köyleri, Marmara İlçesinde Avşa Adası, Gönen merkezde kaplıca otelleri, Yalova’da Armutlu, Fıstıklı, Çınarcık, Termal ilçeleri, Çanakkale’de Geyikli, Bozcaada, Gökçeada, Babakale, Assos Behramkale, Bursa’da Mudanya’nın Trilye Kasabası, Cumalıkızık ve Gölyazı beldeleri, Tekirdağ’da Marmaraereğlisi, Şarköy, Çerkezköy, kıyı Ege’de İzmir Sığacık, Çeşme, Alaçatı, Ilıca, Urla, Germiyan, Ildır, Balıklıova tatil beldeleri küçük otellerin kurulu olduğu İstanbul’a en yakın tatil beldeleridir.

Küçük Otellerin Fiyatları
Küçük otellerde konaklama fiyatları tercih ettiğiniz destinasyona göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Avşa’da bir pansiyonda kişi başı 50 TL’ye konaklayabildiğiniz gibi yine ada konumundaki Bozcaada’da yüksek sezonda sıradan bir pansiyonda kişi başı 150 TL’ye oda bulabilirsiniz.

Sizde bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için huzurlu bir ortamda tatil keyfi arıyorsanız önerdiğimiz bütçenize uygun butik tesisler otel10.com küçük oteller sayfamızda sizleri bekliyor.