Uygulama Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Uygulama Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Uygulama Otelleri ve Pansiyonları

Uygulama otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Uygulama Hakkında

uygulama otelleri

Uygulama otelleri; Ayvalık Cunda, Kuşadası, Yalova, Çeşme, Fethiye, Kemer, Selçuk, Ünye, Kaş, Manavgat, Sinop, Giresun, Adana şehirlerinde hizmet veren oteller otel10.com’da!

Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki sahil beldelerinde yer alan Uygulama Otelleri uygun fiyatlı konaklama seçeneği sunduğu için aileler tarafından tatilde tercih noktası olmaktadır. Uygulama otelleri konum olarak bulunduğu şehirlerin genellikle en güzel yerlerindedirler. Bu yüzden tercih edilme sebepleri daha da çok artmaktadır.

Uygulama otelleri sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olarak hizmet veren otellerdir. Büyük çoğunluğu yaz aylarında hizmet veren uygulama otellerinde konusunda uzman öğretmen ve turizm otelcilik bölümü öğrencileri çalışmaktadır.

Öğrencilere hem staj hemde çalışma imkanı tanıyan uygulama otelleri uygun fiyatlı olması sebebi ile tercih edilmektedir.