Uygulama Pansiyonları ve Apartları 2020 | Otel10.com
30.09.2020 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Uygulama Pansiyon ve Apart Otel Fiyatları 2020

uygulama otelleri

Uygulama Konaklama

Uygulama pansiyon ve apart otel fiyatları tesislere ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz pansiyonu arayabilirsiniz.
Reklam
Bahar Aqua Resort Otel
  • 0266 606 06 83
  • Yiğitler Marina Mevkii Avşa Adası
Ayvalık Uygulama Oteli – Cunda
  • 0266 331 40 90
  • Mihatpaşa Mh. 15 Eylül Cd. 1. Sokak No:8 Ayvalık Cunda

Uygulama Hakkında

Uygulama otelleri; Ayvalık Cunda, Kuşadası, Yalova, Çeşme, Fethiye, Kemer, Selçuk, Ünye, Kaş, Manavgat, Sinop, Giresun, Adana şehirlerinde hizmet veren oteller otel10.com’da!

Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki sahil beldelerinde yer alan Uygulama Otelleri uygun fiyatlı konaklama seçeneği sunduğu için aileler tarafından tatilde tercih noktası olmaktadır. Uygulama otelleri konum olarak bulunduğu şehirlerin genellikle en güzel yerlerindedirler. Bu yüzden tercih edilme sebepleri daha da çok artmaktadır.

Uygulama otelleri sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olarak hizmet veren otellerdir. Büyük çoğunluğu yaz aylarında hizmet veren uygulama otellerinde konusunda uzman öğretmen ve turizm otelcilik bölümü öğrencileri çalışmaktadır.

Öğrencilere hem staj hemde çalışma imkanı tanıyan uygulama otelleri uygun fiyatlı olması sebebi ile tercih edilmektedir.