Uygulama Otelleri ve Fiyatları 2019 | Otel10.com
17.10.2019 - Marmara Bölgesi Tatil Yerleri Otelleri Otel10.com
Otel10.com

Uygulama Otelleri

uygulama otelleri

Uygulama Otelleri Fiyatları

Uygulama Otelleri fiyatları tesislere ve rezervasyon yapmak istediğiniz zamana göre değişiklik göstermektedir. Beğendiğiniz otelin güncel fiyat bilgisi için tesisi arayabilirsiniz.
Reklam

Uygulama Otelleri

Uygulama otelleri; Ayvalık Cunda, Kuşadası, Yalova, Çeşme, Fethiye, Kemer, Selçuk, Ünye, Kaş, Manavgat, Sinop, Giresun, Adana şehirlerinde hizmet veren oteller otel10.com’da!

Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki sahil beldelerinde yer alan Uygulama Otelleri uygun fiyatlı konaklama seçeneği sunduğu için aileler tarafından tatilde tercih noktası olmaktadır. Uygulama otelleri konum olarak bulunduğu şehirlerin genellikle en güzel yerlerindedirler. Bu yüzden tercih edilme sebepleri daha da çok artmaktadır.

Uygulama otelleri sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olarak hizmet veren otellerdir. Büyük çoğunluğu yaz aylarında hizmet veren uygulama otellerinde konusunda uzman öğretmen ve turizm otelcilik bölümü öğrencileri çalışmaktadır.

Öğrencilere hem staj hemde çalışma imkanı tanıyan uygulama otelleri uygun fiyatlı olması sebebi ile tercih edilmektedir.