Akçay Otelleri

 • La Mer Otel

  La Mer Otel

  Deniz, kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. La Mer Otel sizler için huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 13 13 EDREMİT / BALIKESİR
 • Kutlugün Sahil Otel

  Kutlugün Sahil Otel

  Altınkum Plajı birkaç adım mesafededir. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 97 37 EDREMİT / BALIKESİR
 • Çitköylü Otel & Apart

  Çitköylü Otel & Apart

  Plaja 1 dakikalık mesafededir. Çitköylü Otel & Apart sizler için huzur dolu bir ortam yaratmaktadır.

  (0266) 384 23 12 EDREMİT / BALIKESİR
 • Asbella Otel

  Asbella Otel

  Plaja 300 metre mesafededir.  Asbella Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0545 510 05 10 EDREMİT / BALIKESİR
 • Özsoy Otel

  Özsoy Otel

  Deniz, kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Ege kıyılarındadır. Özsoy Otel sizler için huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 72 22 EDREMİT / BALIKESİR
 • Otel Ege

  Otel Ege

  Deniz, kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Otel Ege sizler için huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 381 01 21 EDREMİT / BALIKESİR
 • Ömür Otel

  Ömür Otel

  Plaja 1 dakikalık mesafede ve 3 yıldızlı otelimiz Ömür Otel sizler için huzur dolu bir ortam yaratmaktadır.

  (0266) 385 05 05 EDREMİT / BALIKESİR
 • Akçay Resort Otel

  Akçay Resort Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Akçay Resort Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 42 12 EDREMİT / BALIKESİR
 • Otel Tuna

  Otel Tuna

  Deniz, kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Otel Tuna sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 74 63 EDREMİT / BALIKESİR
 • Set Motel

  Set Motel

  Deniz, kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Set Motel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 54 51 EDREMİT / BALIKESİR
 • Güre Termal Resort

  Güre Termal Resort

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Plaja sadece 200 metre uzaklıktır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 385 14 14 EDREMİT / BALIKESİR
 • Pembe Köşk Otel

  Pembe Köşk Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Pembe Köşk Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 385 14 25 EDREMİT / BALIKESİR
 • Idavilla Bungalov Otel

  Idavilla Bungalov Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Idavilla Bungalov Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 96 91 EDREMİT / BALIKESİR
 • Melodi Butik Otel

  Melodi Butik Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Denize 20 metre mesafede bulunur. Melodi Butik Model sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 31 59 EDREMİT / BALIKESİR
 • Kazdağları İda Natura Hotel

  Kazdağları İda Natura Hotel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Kazdağları İda Natura Hotel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 82 82 EDREMİT / BALIKESİR
 • Akçayhan Otel

  Akçayhan Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Plaja 450 metre uzaklıktadır. Akçayhan Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 385 09 00 EDREMİT / BALIKESİR
 • Koryal Otel

  Koryal Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Plaja 450 metre uzaklıktadır. Koryal Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 384 45 00 EDREMİT / BALIKESİR
 • Edremit Oteli

  Edremit Oteli

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Plaja 450 metre uzaklıktadır. Edremit Oteli sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir. Edremit Oteli Oda Özellikleri Odalarında;Klima,TV,telefon, mini buzdolabı  mevcuttur. Ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi vardır. Edremit Oteli Diğer İmkanları Ücretsiz Wİ-Fİ mevcuttur. Otopark mevcuttur. 24 saat […]

  (0266) 384 18 18 EDREMİT / BALIKESİR
 • Esen Pansiyon

  Esen Pansiyon

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Esen Pansiyon sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  02663843369 EDREMİT / BALIKESİR
 • Kazdağ Tribleks

  Kazdağ Tribleks

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Akçay size göre bir yerdir. Akçay’da bulunan bir tatil evidir. Kazdağ Tribleks  sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir. Kazdağ Tribleks Oda Özellikleri Odalarında;Klima,TV,telefon, mini buzdolabı  mevcuttur. Ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi vardır. Oturma odaları mevcuttur. Birimde mutfak mevcuttur. Kazdağ Tribleks  Diğer […]

  Belirtilmemiş EDREMİT / BALIKESİR

Akçay Otelleri Hakkında

Aşk kokan yerlerimiz vardır. Adı bile aklımıza geldiğinde her şey farklı olur. Bir an önce tatil olsa da ilk fırsatta gitsem diye düşündüğünüz yerler. Akçay tam böyle bir yeri anlatıyor. Konumu itibari ile Balıkesir merkeze 3 saat komşu ilçesi Ayvalık‘a 50 dk mesafedeki Akçay Kazdağları’nın dokunulmamış doğasıyla Ege Denizi’nin serin sularının birbirine bağlandığı noktadır. Akçay tatil beldemiz doğasıyla öyle bir bağlıyor ki kendisine yürüyüşe çıktığınız zaman bile geri dönesiniz gelmiyor. O doğanın içinde kalmak istiyorsunuz. Gelin sizle birlikte şimdiden o güzelliğin içinde kaybolalım…

Akçay’da Gezilecek Yerler

Kordon boyu, Sarıkız heykeli, denizin içinden fışkıran tatlı suları, tertemiz sahilleriyle Edremit Körfez’ini sizlerin çok hoşunuza gideceğinizi düşünüyorum. Her geldiğinizde buralara uğramadan gitmeyeceksinizdir.

Ayrıca sizler için başka önereceğim beğeneceğinizi düşündüğüm yerlere geçelim…

Antandros Antik Kenti;

Akçay’ sadece 17 km uzaklıkta bulunur. Kaz Dağları’nın güneyinde Altınoluk’a yakın bir tepede kurulmuş. Kent bir tepenin üzerinde bir kale ve mezarlıkla çevrilidir. Kazı çalışmaları devam etmektedir. Burası tam bir tarih meraklıları için önerimdir. Akçay’a gelip bu güzelliği görmeden gitmeyin…

Altınoluk;

Akçay’ a 17 km mesafede bulunur. Kazdağı’nın güneyinde bulunur. Mavi bayrak ödüllü plajlara sahip turizm beldemizdir. Buradayken gezip görmenizi önereceğim yerlerdendir.

Pınarbaşı Piknik Alanı;

Akçay’a 6 km mesafededir. Yamaçtan akan su öyle güzel gözükür ki bunun yanında suyu o yaz günü sıcağının aksine buz gibidir. Sizi kendisine çağırır. Ayrıca piknik alanı içerisinde Alabalık sevenler için Alabalık üreten bir çiftlik bulunmaktadır. Sizler için olan bu önerimi bir kez daha gözden geçirmenizi öneririm.

Şahinderesi Kanyonu;

Akçay’a sadece 17 km mesafede bulunmaktadır. Altınoluk’u tepeden görme imkanı içerir. Temiz kaynak suları ve bol ağaçlı bir piknik alanıdır. Trekking ve hiking için de uygun olan kanyon meraklıları için ilgi çekicidir. Ayrıca kanyonda konaklama ve restoran da bulunmaktadır. Bir gününüzü burada geçirmeni öneririm…

Tahtakuşlar Etnografya Müzesi;

Akçay’a 5 km mesafede bulunur. Türkiye’nin ilk özel Etnoğrafya Müzesi olma unvanına sahip ve Orta Asya’dan, Türkiye’ye göç eden Konar-Göçer Türk boylarının ilginç ve özgün kültür varlıklarını içinde bulunduruyor. Buraya hayran olacaksınız mutlaka uğramalısınız.

Çağlayan, Güre Gelinçamı Piknik alanı, Sutüven, Hasan Boğuldu başka güzel yerlerdir. Buralara da mutlaka uğramalısınız.

Akçay Otelleri

Ve tabi ki de bu kadar doğa harikası yerleri gezmek için Akçay’a geldiğinizde mutlaka Akçay’daki otelleri araştırma gereksinimi duyacaksınız. İşte bu noktada bizler sizler için araştırdık Akçay otelleri içerisinde en çok talep görenleri bir araya getirdik..

Bol  eğlenceli, huzurlu tatiler…

DMCA.com Protection Status