Assos Behramkale Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Assos Behramkale Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Gargara Camping

Assos, Çanakkale

 

Kahvaltı ve Akşam Yemeği
Gargara Camping

 

Wifi

 

 

Kamp AT

Assos, Çanakkale

 

Sadece Konaklama
Kamp AT

 

Wifi

 

 

Assos Club Beyaz

Ayvacık, Çanakkale

 

Sabah Kahvaltısı Dahil
Assos Club Beyaz

 

Havlu, Wifi

 

 

Okan Motel

Ayvacık, Çanakkale

 

Sabah Kahvaltısı Dahil
Okan Motel

 

Klima, Fön Makinesi, Havlu, Wifi

 

 
Assos Behramkale Otelleri ve Pansiyonları

Assos Behramkale otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Assos Behramkale Hakkında

behramkale assos otelleri

Assos Behramkale otelleri; Çanakkale Assos Bahramkale’de konaklayabileceğiniz sakin ve huzurlu, denize sıfır oteller ve pansiyonlar çok uygun fiyatlara sizi bekliyor.

Assos Behramkale otelleri en uygun gecelik 230 TL’den başlayan oda fiyatları ile hizmet vermektedir. Assos Behramkale otellerine kredi kartsız otelde ödeme imkanı ve direk otelden güvenilir rezervasyon otel10.com’da.

Assos Behramkale Çanakkale’nin 87 kilometre güneyindededir. Çanakkale Ayvacık’a bağlıdır. Assos-Behramkale antik çağlardan günümüze kadar uzanan tarihi yapısı ile popülerliğini koruyan Bursa, İstanbul, İzmir bölgesinden gelen seçkin tatilcilerin tercih ettiği destinasyonlardandır. Babakale’den Küçükkuyu’ya kadar uzanan bölge Assos’tur. Kış aylarında nufüsü 300-500 arasında seyreden köyde 150’ye yakın hane halkı geçimini sürdürmektedir.

Assos Behramkale’de Gezilecek Yerler

Turizm Assos Behramkale halkının önemli geçim kaynağıdır. Eski antik kent olan bu tatil beldesi günübirlik ziyaretler için sıkça edilen bir yerdir.

Assos Antik kenti, Assos Limanı, Behramkale Köyü, Apollon Smintheus, Adatepe, Yeşilyurt, Hüdavendigar Camii, Hüdavendigar Köprüsü, Adatepe, Yeşilyurt, Sivrice Koyu, Athena Tapınağı, Sokakağzı mutlaka gelip görmeniz gereken yerlerdendir.

Assos Plajları

Assos Liman, Sokakağzı, Kadırga Koyu, Koruoba, Sivrice. Assos’un kuzeyinde ve güneyindeki deniz tatil için tercih edilen koylarda bulunmaktadır.

Assos’a Ulaşım

Eğer otomobiliniz varsa İstanbul’dan Assos’a 4-5 saatte ulaşabilirsiniz. İzmir’den 2,5 saatte, Bursa’dan 3 saatte bu şirin tatildesindesiniz.

İstanbul – Assos 540 km.
İzmir- Assos 250 km

Assos’ta Ne Yenir ?

Karadut Suyu, dondurma, midye, balık