Gönen Otelleri

 • Palmiye Butik

  Palmiye Butik

  Gönen sizler için tam bir şifa yeridir. Palmiye Butik sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0 850 602 41 75 Belirtilmemiş
 • Yıldız Otel

  Yıldız Otel

  Gönen sizler için tam bir şifa yeridir. Yıldız Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0266) 762 18 40 Belirtilmemiş
 • Park Otel

  Park Otel

  Gönen sizler için tam bir şifa yeridir. Kaplıcalara yakın konumuyla gelenlerin dikkatini çekiyor. Park Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0266 7621840 Belirtilmemiş
 • Yeşil Otel

  Yeşil Otel

  Gönen sizler için tam bir şifa yeridir. Kaplıcalara yakın konumuyla gelenlerin dikkatini çekiyor. Yeşil Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir. Yeşil Otel Oda Özellikleri Odalarında;Klima,TV,telefon, mini buzdolabı mevcuttur. Ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi vardır. Yeşil Otel Diğer İmkanları Ücretsiz wi-fi mevcuttur.  24 saat açık resepsiyon bulunmaktadır. Her sezon […]

  Belirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Güneş Otel

  Güneş Otel

  Gönen sizler için tam bir şifa yeridir. Kaplıcalara yakın konumuyla gelenlerin dikkatini çekiyor. Güneş Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  Belirtilmemiş Belirtilmemiş

Gönen Otelleri Hakkında

Gönen Otelleri kaplıcaları, Gönen pansiyonları ve Gönen’deki apart oteller yaz kış hizmet vererek Gönen Kaplıca turizmini canlı tutmaktadır. Gönen otelleri en uygun fiyatlarla otel10.com’da!

Gönen, Güney Marmara Bölgesi’nde Balıkesir iline bağlı bir ilçedir. Gönen; yıllardır “Kaplıca Şehri” ya da “Şifa Şehri” olarak tanınmaktadır.

Gönen’de Gezilecek Yerler

Gönen Mozaik Müzesi, Kaplıcaları, Ekşidere Dağ Ilıcası, Alacaoluk Kalesi, Babayaka Kalesi, Güvercinli Köprü

Ulaşım

İlçeye ulaşım karayolu ile sağlanmaktadır. Bandırma’ya 45 km mesafede olduğundan hızlı feribot ile İstanbul’a da ulaşım çok kısa zamanda yapılabilmektedir.

Geçim Kaynağı

İlçe ekonomisinin temelinde, hayvancılık önemli rol oynamaktadır. Özellikle: tavukçuluk ve arıcılık öne çıkmaktadır.

Gönen’de Ne Yenir ?

Hoşmerim, Güveçte Kaşarlı Alabalık, Kelle Peyniri, acı filiz kavurması, mürdük aşı, keşkek, tirit, tavuklu mantı

DMCA.com Protection Status