Olimpos Bungalow Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Olimpos Bungalow Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Olimpos Bungalow Otelleri ve Pansiyonları

Olimpos Bungalow otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Olimpos Bungalow Hakkında

olimpos-bungalow-otel

Olimpos Bungalow oteller ve pansiyonlar Akdeniz’in kıyısında eşsiz doğasıyla otantik tatil arayanların tercihi oluyor. Uygun fiyatları ile hizmet veren tesislerde konaklama yapabilmek için erken rezervasyon şart.

Olimpos’ta gezebileceğiniz pek çok doğal mekan ve gerçekleştirebileceğiniz doğal aktiviteler bulunmaktadır.

Olimpos Plajı, taş kumsala sahiptir. Oldukça temiz ve berrak suyu bulunan plajın çevresinde herhangi bir işletme yer almamaktadır. Gitmeden önce hazırlığınızı yaparak yanınıza şemsiye, katlanır sandalye gibi ihtiyacınız olan eşyaları alabilirsiniz. Caretta carettaların yumurtlama alanı olan bu plajda şezlong ve şemsiye bulunmuyor. Plaja giriş ücretlidir.
Adrasan Plajı, Olimpos’tan araba ile 20 dakika uzaklıktadır. Kumdan oluşan plajda sahil boyunca konaklama ve yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler bulunmaktadır. Dilerseniz şemsiye ve şezlong kiralayabilirsiniz.
Olympos Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz.
Yanartaş’ı gün batımı veya akşam ziyaret edebilirsiniz. Kayaların yanmasının doğal sebebi aralarından çıkan doğal bir gaz olsa da bir efsanesi de bulunmaktadır.
Olimpos’ta birçok el yapımı ürün satan tezgah ve minik dükkanlar bulunmaktadır. Ziyaret ederek kendinize ve sevdiklerinize küçük hediyeler alabilirsiniz.

Bütün bunların yanında doğal güzelliklerle dolu mükemmel bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Kano kiralayabilir, özel ve grupla tekne kiralayabilir, trekking yapabilirsiniz. Bisiklet veya ATV kiralayarak bölgeyi keşfedebilir, kaya tırmanışı ve dalış gibi etkinlikler kiralayabilirsiniz. Ayrıca Tahtalı Dağı’nda paraşütle bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Buradaki Tahtalı Dağı’ndaki uçuş yamaç paraşütündeki en yüksek uçuş noktasına sahiptir.