Tirilye Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2021 | Otel10.com
28.10.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Tirilye Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2021

Tirilye Otelleri ve Pansiyonları

Tirilye otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.
Reklam

Trilye Kaplan Otel

  • 0224 563 22 20
  • Tirilye Mah. Garaj İçi Mevkii No:3 Mudanya - BURSA

Tirilye Hakkında

Tirilye Otelleri Bursa Mudanya seyehatinizde sizlere butik konaklama imkanı sunan şirin butik oteller otel10.com’da!

Tirilye Nerede?
Trilye Bursa Mudanya merkeze 11 km yakınlıktadır. Tirilye’ye Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan 1,5 saatte araçla ulaşabilirsiniz.

Tirilye Nesi Meşhur?
Tirilye’nin zeytini meşhurdur. Tirilye Katırlı Köyü zeytini kahvaltılık lüks sofra zeytinidir. Sadece Tirilye’nin Katırlı Köyü’nde yetişen zeytin ağaçları atalardan kalma tarihi bir mirastır. Tirilye’ye geldiğinizde sevdiklerinize hediye olarak zeytin ve zeytinyağı götürebilirsiniz.

Tirilye’de Ne Yenir?
Tirilye’ye geldiğinizde sahil boyunca uzanan balık restaurantlarında balık yiyebilirsiniz. Ayrıca salaş mekan arıyorsanız mini balıkçı teknelerinde de aynı lezzeti ekmek arası olarak daha uygun fiyatlara yemeniz mümkündür.

Tirilye’de Nerede Ne Yenir?
Kahvaltı Çamlı Kahve’de kahvaltı yapabilirsiniz, zeytin mağazalarında zeytin ürünlerini tadabilirsiniz. Tirilye’nin popüler restaurantları; Homini Barbun, Şeker Ev Balık Restaurant, Vedat’ın Yeri, Trilye Bağ Evi Kahvaltı ve Restaurant, Mahur Restaurant, Tirilye Hera Balık Restaurant’tır.

Tirilye’de Gezilecek Yerler?
Tirilye’de Fatih Camii, Havlulu Hamam, Taş Mektep, Dündar Evi, Kemerli Kilise (Başmelekler Kilisesi), Aziz Vasil Kilisesi, Medikion Manastırı ve Aya Yani Manastırı, Tabut Ev ve Tarihi Postane gezilecek yerler arasındadır.