Balıkesir Bandırma Belediye Otobüs Saatleri Tatil Rehberi | Otel10.com
Otel10.com

Balıkesir Bandırma Belediye Otobüs Saatleri

Balıkesir Bandırma Belediye Otobüs Saatleri
Misafir Puanı
[Toplam: Ortalama: ]

Balıkesir Bandırma Belediye Otobüsleri güncel saatleri ile otel10.com’da yayındadır. Balıkesir Bandırma arası ulaşım sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BTT’ye ait sarı renkli 100 numaralı otobüsler hergün onlarca kişi tarafından yolculuk için tercih edilmektedir. Balıkesir Bandırma Belediye Otobüs Saatleri belli aralıklarla değişmekte olup güncel saatler aşağıdaki gibidir. Balıkesir Bandırma Belediye Otobüs fiyatları kişi başı 12 TL olup indirimli öğrenci 10 TL’dir.

Balıkesir Bandırma Alternatif Otobüs Firmaları

Eğer bu otobüsleri kaçırırsanız Bandırma’dan Balıkesir’e Bantur Vip ve Uludağ Vip firmaları ile her saat başı Bandırma merkezden kalkan minibüsler ile 20 TL’ye gidebilirsiniz. Ayrıca Bandırma garajdan kalkan Uludağ firmasına ait otobüsler ve günün belli saatlerinde hareket eden Kamil Koç ile Pamukkale firmalarına ait otobüslerle Balıkesir’e yolculuk yapabilirsiniz.

Balıkesir Bandırma Belediye Otobüs Saatleri 2019

balıkesir bandırma belediye otobüsü saatleri

Kaynak : https://www.bandirma.com.tr/balikesir-bandirma-buyuksehir-btt-otobus-seferleri/

Eğer Bandırma’da konaklamak için bir otel arıyorsanız Bandırma otelleri sizleri bekliyor. Ayrıca Bandırma’ya 18 km yakındaki Erdek otelleri ve Bandırma’ya 50 km yakındaki Gönen Otelleri de sizlere bir araç kadar yakındır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ