Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konaklama Tatil Rehberi | Otel10.com
22.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konaklama

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konaklama
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencileri için konaklama önerileri ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi hakkında detaylı bilgi sahibi olup üniversite ve çevresindeki apartlar hakkında önerileri okuyabilirsiniz.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Hakkında

2015 yılında eğitim – öğretime başlayan ve en genç devlet üniversitesi olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencilerine en iyi imkanları sunmak için her geçen gün yeniliklere imza atıyor. Henüz çiçeği burnunda olan üniversite şimdiden öğrencilerine sunduğu fakülte binaları, teknolojik ve eğitsel araçlar, konaklama imkanları ile göz doldurmaktadır.

Enstitü, fakülte ve yüksekokulları ile 10,000’e yakın öğrenciyi ağırlayan kampüsü sayesinde Türkiye’nin parlayan üniversitelerinden birisi haline gelen Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Farabi programı ile Türkiye’deki bütün üniversitelerle anlaşma yapmış durumda.

Ayrıca Avrupa Birliği’ne üye ülkelerde bulunan 80 üniversite ile de anlaşma yaparak öğrencilerine Erasmus fırsatı da sunan üniversite Yüksek Öğretim Kurumu’nun ihtisaslaşma için seçmiş olduğu 8 üniversiteden birisi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nin Çevre İllere Olan Uzaklığı

İstanbul ve İzmir’e 2,5 saat, Bursa ve Çanakkale’ye 1,5 saat gibi bir uzaklıkta bulunan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi özellikle çevresindeki bu illerden çok fazla başvuru ile karşılaşıyor. Hem ulaşım kolaylığı, hem Bandırma’nın güzel bir kent olması hem de üniversitenin sunduğu imkanlar ile Onyedi Eylül Üniversitesi geleceğin en iyi üniversiteleri arasına girmeye aday.

Onyedi Eylül Üniversitesi Kalacak Yer, Yurtlar ve Apartlar

Bandırma’daki toplam pansiyon kapasitesi 4.000 civarındadır. Bunlardan Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK)’na bağlı olan yurt sayısı üçtür. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesini tercih eden öğrencilerin çoğu devlet yurdu olarak bilinen Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlarda konaklamaktadır. Bahsettiğimiz bu yurtlardan Bandırma Öğrenci Yurdu ve Fatma Ana Öğrenci yurdunun öğrenci kapasiteleri toplamda 1,324’tür.
Erkek öğrenciler için de yapımı hala devam etmekte olan iki adet yurt daha olmakla beraber şu anda 452 öğrenci kapasiteli Ayhan Songar Öğrenci Yurdu vardır. Yapımı süren yurtların öğrenci kapasiteleri toplamı 700 olarak belirlenmiştir. Bandırma öğrenci yurtları denince akla gelen diğer yurtlar olan vakıf/özel yurtların öğrenci kapasiteleri toplamı da yaklaşık olarak 1,700 civarındadır.

Balıkesir Onyedi Eylül Üniversitesi yurtları her geçen yıl daha da gelişmektedir ve öğrenci kapasitelerini arttırmak için çalışmaktadır. Şu anda öğrencilerin kalacak yer sorunu yok denecek kadar azdır. Ayrıca bir çok Bandırma’da öğrenci özel yurt ve apartlarda konaklamaktadır.

Sizler için derlediğimiz Bandırma’da apart seçenekleri aşağıda listelenmiştir.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Konaklama Önerileri

  • Bandırma Erkek Apartı : 0530 930 63 36 – 0536 929 48 75
  • Su Erkek Apartı : 0266 718 08 09
  • Ebruli Kız Apartı : 0 266 713 3 71

BANDIRMA APARTLARBANDIRMA ÖĞRENCİ YURTLARIBANDIRMA OTELLERİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ