Erikli Sahili Nasıldır? Denize Girilir Mi? Blog | Otel10.com
22.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Erikli Sahili Nasıldır? Denize Girilir Mi?

Erikli Sahili Nasıldır? Denize Girilir Mi?
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Erikli Sahili, tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği bir mekandır. Bu küçük tatil beldesinde deniz suyu oldukça sıcaktır. Dalgalı bir denizi olmayan, tuz oranı oldukça uygun olan denizin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Erikli Sahili Nasıldır? Erikli’de Denize Girilir Mi?

Sığ olan, hemen derinleşmeyen deniz, kum plajlardan oluşmaktadır. İnce ve parlak bir kuma sahip olan sahil, temiz bir kumsala ve denize sahiptir. Erikli sahili çok temizdir. Sağlık Bakanlığı tarafından bölgenin en temiz denizi seçilmiştir.

Plajlar

Erikli‘de birçok halk plajı bulunmaktadır. Halk plajlarına giriş ücretsizdir. Hafta içi yoğunluğu bulunmayan bölgenin, hafta sonu ve yaz aylarında ziyaretçi sayısı artmaktadır. Uzun ve geniş bir kumsala sahip olmasından dolayı misafirler için çok sıkıntı yaratmamaktadır. Erikli’ye yakın Enez Altınkum Plajı da bölgede en çok tercih edilen denize girilen plajlar arasındadır.

Sahil Çevresindeki Konaklama Önerileri

Erikli çevresinde konaklayabileceğiniz çok lüks tesisler bulunmamaktadır. Ama çok sayıda apart ve otel bulabilirsiniz. Erikli’de her şey dahil otel bulunmamaktadır. Oda kahvaltı ve tam pansiyon hizmet veren otelleri tercih edebilirsiniz. Çok sevilen Erikli Pansiyonları için tıklayınız.

Foto Kaynak  :  Çıktık Yola

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ