Çanakkale Assos Kadırga Koyu Blog | Otel10.com
21.09.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Çanakkale Assos Kadırga Koyu

Çanakkale Assos Kadırga Koyu
Misafir Puanı
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kadırga Koyu, Çanakkale’de Assos’un güneyinde Behramkale‘ye yakın, mavi ve yeşilin buluştuğun en temiz koylardan biri. Assos ve çevresinde tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği noktalardan biri olan koy, herkesin bütçesine göre konaklama fırsatları bulunmaktadır.

Çok tercih edilen yerlerden biri olan Behramkale küçük bir yerleşime sahiptir. Tatilcilerin son yıllarda daha fazla tercih etmeye başladığı Kadırga Koyu’nun geniş ve taşlık bir plajı vardır. Ödüllü mavi bayraklı plajın temiz mavi sularında serinlerken, bir taraftan da size dağ manzarası eşlik eder.

Her bütçeye uygun konaklama seçenekleri ile istediğiniz her şey dahil veya yarım pansiyon otellerde konaklayabilirsiniz. Ayrıca kıyı boyunca birbirinden lezzetli yemek fırsatı sunan restoranlar bulunmaktadır.

Kadırga Koyu, Behramkale’ye 2 km mesafede yer almaktadır. Küçükkuyu ya da Altınoluk’tan minibüslerle Kadırga Koyu’na gidebilirsiniz. Behramkale Köyü’nden Küçükkuyu’ya doğru ilerlediğinizde Altınoluk yönünden 5 kilometre sonra Kadırga Koyu’na ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ