Çanakkale Assos Kadırga Koyu Assos Behramkale Köyü | Otel10.com
31.03.2020 - Marmara ve Ege Bölgesi Tatil Yerleri Otelleri Otel10.com
Otel10.com


Çanakkale Assos Kadırga Koyu

FOTO GALERİ
TESİS HAKKINDA
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Henüz resim eklenmemiş.

Kadırga Koyu, Çanakkale’de Assos’un güneyinde Behramkale‘ye yakın, mavi ve yeşilin buluştuğun en temiz koylardan biri. Assos ve çevresinde tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği noktalardan biri olan koy, herkesin bütçesine göre konaklama fırsatları bulunmaktadır.

Çok tercih edilen yerlerden biri olan Behramkale küçük bir yerleşime sahiptir. Tatilcilerin son yıllarda daha fazla tercih etmeye başladığı Kadırga Koyu’nun geniş ve taşlık bir plajı vardır. Ödüllü mavi bayraklı plajın temiz mavi sularında serinlerken, bir taraftan da size dağ manzarası eşlik eder.

Her bütçeye uygun konaklama seçenekleri ile istediğiniz her şey dahil veya yarım pansiyon otellerde konaklayabilirsiniz. Ayrıca kıyı boyunca birbirinden lezzetli yemek fırsatı sunan restoranlar bulunmaktadır.

Kadırga Koyu, Behramkale’ye 2 km mesafede yer almaktadır. Küçükkuyu ya da Altınoluk’tan minibüslerle Kadırga Koyu’na gidebilirsiniz. Behramkale Köyü’nden Küçükkuyu’ya doğru ilerlediğinizde Altınoluk yönünden 5 kilometre sonra Kadırga Koyu’na ulaşabilirsiniz.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

Pansiyon Tipi

Sadece Konaklama

Tesis Genel Özellikleri

Yaz Sezonu Açık

Tesisteki İmkanlar

Denize Sıfır, Merkezde

Oda Özellikleri

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ