Armutlu Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Armutlu Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Armutlu Otelleri ve Pansiyonları

Armutlu otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Armutlu Hakkında

armutlu-otelleri

Armutlu otelleri sağlık turizmin başkenti Yalova’da termal otel konforunu sunan uygun fiyatlı tesislerdir. Sizde yaz kış konaklayabileceğiniz Armutlu otellerini tercih edebilir otel10.com aracılığı ile kredi kartsız otelde ödeme imkanı ve direk otelden güvenilir rezervasyon sağlayabilirsiniz.

Jeotermal kaynaklara sahip bölgedeki tesisler bu kaynakları en güzel şekilde misafirlerine sunmaktadır. Sezona göre fiyatları değişen bölgede lüks otellerden pansiyonlara göre birçok tercih bulunmaktadır. Termal bölgede olması sebebiyle genellikle kış sezonunda tercih edilen Armutlu, tüm yıl boyunca uygun fiyatlarla misafirlerini ağırlamaktadır.

İstanbul’dan her gün sabah ve akşam olmak üzere kalkan deniz otobüsleri ile kolay ve rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi aracınızla gelmek isterseniz Yalova’ya gidebilir, karayolu üzerinden Armutlu’ya ulaşabilirsiniz. Bursa üzerinden gelecekler için ise yine Gemlik-Armutlu arası deniz otobüsleri bulunmaktadır.

Armutlu, zeytin ve zeytinyağı ile ünlü bir ilçedir. Ayrıca kıyı şeridinde yer alan bir ilçe olduğu için her zaman taze balık bulmak olasılığınız bulunmaktadır.

Armutlu tatiliniz sırasında mutlaka kaplıca sularından yararlanmalısınız. Termal oteller burada farklı hastalıklara göre seanslar düzenleyebilmektedir.