Foça Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Foça Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Foça Otelleri ve Pansiyonları

Foça otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Foça Hakkında

foca-otelleri

Foça otelleri; İzmir Foça’da konaklayabileceğiniz sakin ve huzurlu, denize sıfır oteller ve pansiyonlar çok uygun fiyatlara sizi bekliyor.

Foça İzmir’in en tatlı en şirin tatil yerlerinden biri. Korunmuş eski şehir yapısı, harika plaj ve koyları ile gelen herkesi memnun gönderiyor. Foça, küçük bir ilçe olmasına rağmen gezilecek yerleri bir hayli fazla ve iki gün ayırmak ideal gibi geliyor. İzmir’e şehir dışından geliyorsanız, İzmir merkezinde bir otelde kalabilir bir günlüğüne Foça’ya gidebilirsiniz ya da Foça’da bir gece kalabilirsiniz. Foça’da kalmak isterseniz ise en güzel Foça otelleri şunlar:
En Güzel Foça Otelleri
Limon Pansiyon: Foça’nın merkezinde bulunan Limon Pansiyon, Foça’da kalabileceğiniz en tatlı otellerden biri. Küçük ama oldukça şık bir tasarıma sahip olan Limon Pansiyon, yıllardır Foça’da hizmet veriyor ve bu tecrübesi ile de gelen misafirlerini memnuniyetle karşılıyor.

1887 Otel: Foça’nın en otantik, en güzel otellerinden biri olan 1887 Otel, Foça’nın merkezinde ve harika bir kahvaltısı var. Sırf kahvaltı için bile kalınır. O derece. Lobisinde eski bir kömür sobası olan otel girer girmez sizlere otantik bir hava sezdiriyor.

Foça Antik Otel: Denize sıfır konumda bulunan Antik Otel, özellikle teras katları ile dikkat çekiyor. Teras katları hem daha geniş hem de harika bir manzaraya sahip. Sadece odada oturup denizi bile seyredebilirsiniz.

Yeni Foça Nemrut Bay Otel: Bilmeyenler için söyleyelim Foça, eski ve yeni olmak üzere ikiye ayrılıyor. Eski Foça, Foça’nın asıl merkezi. Yeni Foça ise sonradan kurulmuş ve binalar genelde yeni. Yazlıklar falan daha çok bu bölgede. Eski Foça’da ise yerliler oturuyor daha çok. İşte Nemrut Bay Otel de Yeni Foça’da bulunuyor. Denize sıfır ve bazı odaları deniz görüyor. İmkanınız var ise kesinlikle deniz manzaralı odalardan seçin.

Yeni Foça La Petra Otel: Yeni Foça’nın en güzel tüm Foça’nın ise en güzel otellerinden biri desek yanlış olmaz La Petra Otel için. Eski bir taş ev içine kurulmuş otelin dizaynı, imkanları oldukça güzel. Bir gece değil 1 hafta bile kalınır.

Foça’nın en güzel otelleri bu şekilde. Foça balık restaurantları, Foça barları, Foça cafeleri ise kesinlikle gitmeye değer yerler. Vaktiniz varsa Foça’nın restoranlarında güzel bir yemek yiyebilir, deniz manzaralı cafede birkaç kahve içebilirsiniz. Hatta vaktiniz var ise Foça’da tekne turu bile yapabilirsiniz. İnternette Foça tekne turu tavsiyesi yapan birçok site var.