Kefken Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2021 | Otel10.com
18.10.2021 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Kefken Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2021

kefken-otelleri

Kefken Otelleri ve Pansiyonları

Kefken otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.
Reklam

Enes Otel

  • 0535 213 92 70

Kalpe Houses

  • 0262 610 10 12
  • Kerpe, Kocaeli

Erish Apart Hotel

  • 0262 561 26 46

Alya Butik Otel

  • 0262 561 22 26
  • Kerpe, Kocaeli

Kefken Hakkında

Kefken otelleri Kocaeli Kandıra’da kurulu Karadeniz’in kıyısında İstanbul, İzmit ve Sakarya’ya yakın doğanın bize sunduğu cennet konumlardan biridir.

Çevre illere yakın konumuyla günübirlik tatilcilerin uğrak noktası olan Kefken, ulaşım olanaklarının kolay olması ve mavi bayraklı plajı ile hafta sonu kaçamakları için sıklıkla tercih edilmektedir.

Birbirine yakın konumda gezilecek noktaları bulunan Kefken’de gün içerisinde pek çok yeri ziyaret edebilirsiniz.

Pembe Kayalar, doğal oluşuma sahip gün batımında pembemsi bir renge bürünürler. Kefken’in merkezi ile Cebeci arasında yer alan kayalar bir rivayete göre Osmanlı döneminde birçok caminin yapımı aşamasında kesilerek kullanılmıştır.
Yeşil Koy, Pembe Kayalar’a yakın küçük bir koydur. Yaz sezonunda kampçıların sıklıkla tercih ettiği noktalardan birisidir. Koyda herhangi bir işletme bulunmamakla birlikte, ateş yakmak yasaktır.
Kapri Plajı ve Midye Koyu, kayalıklarla çevrili genelde gençlerin tercih ettiği bir plajdır.
Kefken’in merkezi büyük ve gelişmiş bir yerleşim yeridir. İhtiyaçlarınızı karşılayabilceğiniz birçok dükkan ve konaklama ihtiyaçları için pansiyonlarda bulunur.
Cebeci Plajı, konaklama ve kamp seçeneklerinin çok olduğu kumsal boyunca yeme-içme mekanları bulunmaktadır.