Gökçeada Otelleri

 • Yeni Bademli Konuk Evi

  Yeni Bademli Konuk Evi

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Plaja 6 dakika yürüme mesafesindedir. Yeni Bademli Konuk Evi sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0286 888 00 17 GÖKÇEADA / ÇANAKKALE
 • Masi Hotel

  Masi Hotel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Plaja 9 dakika yürüme mesafesindedir. Masi Hotel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0530 666 62 88 Belirtilmemiş
 • Laz Koyu Pansiyon

  Laz Koyu Pansiyon

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Laz Koyu Pansiyon sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir

  0534 785 94 26 Belirtilmemiş
 • Anemos Hotel

  Anemos Hotel

  Plaja 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Anemos Hotel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0286) 887 37 29 Belirtilmemiş
 • Kale Motel

  Kale Motel

  Plaja 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kale Motel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0286) 887 44 04 Belirtilmemiş
 • Kuzey Park Hotel

  Kuzey Park Hotel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Kuzey Park Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0286) 888 00 81 Belirtilmemiş
 • Kayabalı Otel

  Kayabalı Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Kayabalı Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0530 666 67 37 Belirtilmemiş
 • Olimbera Konuk Evi

  Olimbera Konuk Evi

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Olimbera Konuk Evi sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0530 696 46 11 Belirtilmemiş
 • İmbros Organik Otel

  İmbros Organik Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. İmbros Organik Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  (0286) 887 40 40 Belirtilmemiş
 • Özberk Otel

  Özberk Otel

  Deniz,kumsal  ve doğasıyla Gökçeada size göre bir yerdir. Özberk Otel sizler  için  huzur dolu bir ortam yaratmaktadır. Mutlu, huzurlu ve eğlenceli tatilleriniz için çok güzel bir yerdir.

  0535 888 99 53 Belirtilmemiş

Gökçeada Otelleri Hakkında

Gökçeada Otelleri en uygun fiyatlarla otel10.com’da! Şimdi bir Gökçeada oteli ile iletişim kurun ve Çanakkale Gökçeada Otelleri erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.!

Gök­çea­da, Ça­nak­ka­le iline bağ­lıdır. Konum olarak Gelibolu yarımadasının karşısındaki adadır. Gök­çea­da, 1970 yılına kadar kullanılan adıyla İm­roz, Ku­zey Ege’de­ki Türk ada­sıdır. Tür­ki­ye’nin en ba­tı ucunda olduğu için “Gü­ne­şin en son bat­tı­ğı yer’ olarak anılır.

Gök­çea­da de­ni­zi, Tür­ki­ye’nin en te­miz de­niz­le­rin­den bi­ri ola­rak biliniyor. Gök­çea­da rüzgarlı iklimi nedeniyle sörf mer­kez­le­rin­den bi­ri ol­ma­ya adaydır.

Geçim Kaynağı

Adada yoğun olarak keçi ve koyun yetiştiriciliği yapılır. Serbest hayvancılık adanın geleneklerinden biri haline gelmiştir. Adada daha çok ev pansiyonculuğu yapılıyor.

Gök­çea­da Ulaşım

Gök­çea­da’ya ula­şım sa­de­ce de­niz yo­luy­la sağ­la­nı­yor. Ges­taş ta­ra­fın­dan dü­zen­le­nen de­niz ula­şı­mın­da, 1 ara­ba­lı fe­ri­bot ve 1 de­niz oto­bü­sü kul­la­nı­lı­yor. İstanbul’dan ayrıca direkt uçak seferleri düzenlenmektedir. İzmir-Alaçatı arasında ise deniz uçağı seferleri mevcuttur.

Gezilecek Yerler

Rum Köyleri, Tepeköy Çınaraltı, Peynir Kayalıkları, Kaya Mezarı, Tuz Gölü, Sualtı Milli Parkı

Plajları

Aydıncık Plajı, Laz Koyu, Yuvalı Plajı, Gizli Liman, Yıldızkoy, Mamaros

Aydıncık ve Yuvalı plajı dışındakiler de konaklama tesisi bulunmuyor.

Neler Yenir ?

Gökçeada mutfağında çoğunlukla Ege mutfağının izleri vardır. Deniz ürünleri, kırmızı et, yabani otlar ve zeytinyağı kullanılan başlıca malzemeler.

Kılıç Balığı, Kekik balı, Cicirya, Vişinada, Kuşburnu Kurabiyesi, Kurkuti, Ahtapot Yahni, Koliva, Badem Tatlısı

Önemli Bilgilendirme
Adaya ulaşım sadece deniz yolu ile yapılıyor.
Feribottan indiğinizde vardığınız Kuzulimanı bir yerleşim yeri değil. İlk yerleşim yeri 7 km. uzaklıktaki ada merkezi. Toplu taşıma sadece merkezden kalkan minübüslerle, belli güzergahlarda ve saatlerde yapılıyor.

DMCA.com Protection Status