Erdek Tatlısu Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Erdek Tatlısu Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Erdek Tatlısu Otelleri ve Pansiyonları

Erdek Tatlısu otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Erdek Tatlısu Hakkında

erdek-tatlisu

Erdek Tatlısu otelleri; Balıkesir Erdek Tatlısu’da konaklayabileceğiniz sakin ve huzurlu, denize sıfır oteller ve pansiyonlar çok uygun fiyatlara sizi bekliyor.

Erdek Tatlısu otelleri ve En uygun gecelik 110 TL’den başlayan Erdek Tatlısu otel fiyatları kredi kartsız otelde ödeme imkanı ve direk otelden güvenilir rezervasyon otel10.com’da.

Sessiz ve sakin bir tatil fırsatı sunan Erdek Tatlısu Köyü, Kapıdağ Yarımadası’nda bulunmaktadır. Antik Kyzikos kentinin yanında yer alan köy, oldukça eski zamanlara dayanmakla birlikte Kyzikos, Ermeni, Rum ve Osmanlı Devleti’nin yerleşim alanlarından bir tanesidir.

Çay bahçeleri ve restoran bulunan köy, yaz sezonunda oldukça canlılık kazanmaktadır. Köyün çevresinde yazlık evler ve oteller bulunur. Yaz tatili için gelen misafirlerini ağırlayan köyde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bakkal, market, fırın bulunmaktadır.

Tatlısu’ya ulaşım Bandırma üzerinden sağlanmaktadır. İstanbul’dan Bandırma’ya her gün İDO seferleri düzenlenmekte ve Bandırma’dan da saat başı otobüs seferleri bulunur.