Erdek Ocaklar Otelleri, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022 | Otel10.com
18.01.2022 - Balıkesir Tatil Yerleri
Otel10.com

Erdek Ocaklar Otel, Pansiyon, Apart Fiyatları 2022

Erdek Ocaklar Otelleri ve Pansiyonları

Erdek Ocaklar otel, apart otel ve pansiyon fiyatları tesis ve rezervasyon yapmak istediğiniz tarihe göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için beğendiğiniz tesisi arayabilirsiniz.

 

Erdek Ocaklar Hakkında

erdek ocaklar otelleri

Erdek Ocaklar otelleri; Balıkesir Erdek Ocaklar’da konaklayabileceğiniz sakin ve huzurlu, denize sıfır oteller ve pansiyonlar çok uygun fiyatlara sizi bekliyor.

Erdek Ocaklar pansiyonları ve Erdek Ocaklar pansiyon fiyatları çok uygun fiyatlarla erken rezervasyon fırsatları ile otel10.com’da! Sizde bu yaz tatiliniz için Erdek Ocaklar pansiyonları ve apart otelleri ile iletişim kurun.

Ocaklar adını dağlık yerlerde bulunan granit taş ocaklarından alır. Köyün eski ismi Gonia’dır. Ocaklar; Balıkesir Erdek’in temizlik ödüllü plajıyla ünlü daha çok Bursalı tatilciler tarafından tercih edilen tatil beldesidir. Ocaklar’ın yaz aylarında hafta sonlarında dolup taşan plajlarında güneşlenip denize girmek bir ayrıcalıktır.

Erdek Ocaklar Konaklama
Erdek Ocaklar’da konaklama seçenekleri çoktur. Denize sıfır oteller, apartlar ve pansiyonlarla birlikte sezonluk kiralayabileceğiniz müstakil dairelerde Erdek Ocaklar’da konaklama hizmetlerinde tatilcilere alternatifler dahilinde sunulmaktadır. Bölgede her şey dahil otel bulunmamakla birlikte 5 yıldızlı lüks resort otellerde yer almamaktadır. Ocaklar daha çok butik en fazla 20-30 odalı otellerin yer aldığı şirin tatil köyü konumundadır. Köyde 1 adet 3 yıldızlı havuzlu otel olan Çetin Resort geçtiğimiz yıllarda hizmete girmiştir. Bu şirin tatil köyünde otel konaklamanızda sabah kahvaltısı dahil yada yarım pansiyon hizmet almak mümkündür. Erdek otelleri arasına ayrı bir öneme sahip olan Ocaklar otelleri denize sıfır ve yeni yapım olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Erdek Ocaklar Eğlence Hayatı
2 adet gece tavernasında canlı müzik ile eğlence programları düzenlenmektedir. Eski yıllarda köyde canlı olan gece hayatına renk katan discolar zamanla talebin azalması ile yerini canlı müzik programlarına bırakmıştır. Abone ve Number One eğlence mekanlarındandır. Ocaklar’la efsaneleşmiş Gonia Disco Bar hala kapalıdır.

Ne Yenir?
Midye dolma, balık ürünleri köyün en çok tercih edilen yaz yiyecekleri arasındadır. Pide lahmacun gibi speciallerde mekanlarda sunulmaktadır. Bizim tavsiyemiz el yapımı dondurmacılardan dondurma almanızdır. Kavunda dondurma da tavsiye edilir.

Hediyelik Ne Alınır?
Ocaklar sahilinin başındaki standları akşam 20’den sonra gezmenizi öneriyoruz. Buradaki şık hediyelerden sevdiklerinize Ocaklar hatırası götürebilirsiniz.

Erdek Ocaklar’a Ulaşım
Direk ulaşım olmadığı için önce Erdek’e gelmeniz gerekiyor. Erdek otogarından yaz aylarında her yarım saatte bir minibüs hareket eder. Kendi aracınız ile 20 dakikada Erdek Ocaklar‘a ulaşabilirsiniz.